Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej !!

W ostatnim meczu rundy jesiennej zespół Czarnych podejmował na własnym boisku Lider Złotowo. Przed tą kolejką drużyna Czarnych z dorobkiem 22 punktów zajmował 2 miejsce w tabeli a Lider z dorobkiem 13 punktów 7 miejsce. Mecz rozpoczął się dobrze dla zespołu gospodarzy, ponieważ w 14 minucie bramkę na 1:0 strzelił napastnik Marcin Karczewski. Patrząc na miejsca w tabeli powinien to być tzw. „łatwy spacer” dla gospodarzy, jednak drużyna ze Złotowa godnie stawiła opór, stwarzając sobie dobre sytuacje. W pierwszej połowie można było dostrzec optyczną przewagę drużyny Czarnych, która starała się przeprowadzać składne przemyślane akcje, jednak do końca pierwszej połowy bramki już nie padły. Druga połowa była kopią pierwszej, jedna i druga drużyna stwarzała sytuacje bramkowe. W finalizacji skuteczniejsi byli gospodarze trafiając jeszcze dwukrotnie do bramki Lidera. Na 2:0 w 66 minucie trafił Adam Kołakowski uderzając głową z najbliższej odległości do pustej bramki a w 84 minucie wynik na 3:0 ustalił ponownie Marcin Karczewski. Asystą przy tej bramce pokazał się Paweł Osasiuk wznawiając piłkę dalekim wykopem w sytuacji sam na sam Snajper Czarnych lobem pokonał bramkarza drużyny gości. Patrząc na przebieg spotkania w wykonaniu Czarnych, był daleki od stylu jaki myślę trener Jarosław Płoski chce prowadzić. Przede wszystkim Cieszą zdobyte kolejne trzy punkty. Zimę przekoczujemy na pozycji vice lidera tuż za Radomniakiem, który ma 27 punktów i przed Ossą która dorobiła się tylu samo punktów co Czarni – 25.

Skład: Osasiuk – Kulkowski (67’ Wasielewski), Żurański, Dedek, Grochocki – Witkowski (67’ Ćwikliński) , Czarnowski (78’ Kryżba), Olszewski ( 60’ Dudek), Kołakowski (73’ Karkut), Lisiak( 60’ Kozicki) - Karczewski

Czeka nas długa przerwa. Czas naładować baterie i wrócić w styczniu do ciężkiej pracy.
W imieniu zawodników i osób związanych z funkcjonowaniem klubu Dziękujemy Kibicom za wsparcie !!