Zwycięstwo CZARNYCH na otwarcie rundy wiosennej!!!

Rundę wiosenną sezonu 2018/19 CZARNI rozpoczęli meczem wyjazdowym z KS MROCZNO w Brzoziu Lubawskim.Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 0:2 a obie bramki padły w pierwszym kwadransie spotkania.Najpierw w po uderzeniu z rzutu wolnego Rafała Kuchnika bramkarz z Mroczna wypluł piłkę przed siebie do której dopadł Bartosz Lisiak i sprytnym strzałem skierował piłkę do siatki była to 4 min.tego meczu.Na kolejną bramkę czekaliśmy dosłownie 3 minuty gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pod bramkowym zamieszaniu najlepiej  odnalazł się Mateusz Żurański i strzałem głową umieścił piłkę w siatce.Gdy wydawało się że kolejne bramki dla CZARNYCH to tylko kwestia czasu , niestety goli już się nie doczekaliśmy i do końca meczu wynik nie uległ zmianie.Cieszą bardzo trzy punkty przywiezione z bardzo trudnego terenu,miejsce w tabeli utrzymane a nawet przewaga nad goniącymi rywalami powiększona.Za tydzień kolejne spotkanie tym razem u siebie z ISKRĄ NARZYM sobota(13.04.2019 godz.17) .SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

skład CZARNYCH: P.Osasiuk- A.Kulkowski,T.Grochocki,K.Witkowski,M.Żurański,B.Lisiak,D,Czarnowski,D.Suchocki,R.Kozicki,P.Olszewski,.R.Kuchnik  zagrali również M.Brejdakowski,M.Wasilewski,D.Ćwikliński,K.Żurowski,K.Wantowski,P.Piotrowicz,P.Kryżba