Remis CZARNYCH na otwarcie sezonu 2019/20

W dniu wczorajszym wystarowały rozgrywki wszystkich "A" klas w naszym województwie.Drużyna CZARNYCH (A klasa,gr.4)prowadzona przez trenera Jarosława Płoskiego  pierwsze spotkanie ligowe zagrała na wyjeżdzie z pretendentem do awansu JORDANEM KAZANICE.Przed meczem zawodnicy minutą ciszy uczcili pamięć tragicznie zmarłego,wieloletniego działacza ,prezesa LZS Lubawa wspaniałego człowieka Pana Benedykta Czarneckiego. W spotkaniu padł remis 1:1 bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego (zagranie ręką zawodnika gospodarzy) w 30 minucie spotkania Marcin Karczewski do wyrównania doprowadził strzałem z rzutu wolnego w 82 mnucie zawodnik JORDANA Bartosz Modrzewski.Był to bardzo wyrównany mecz gdzie każda z drużyn mogła pokusić się o zwycięstwo,cieszy zdobyty punkt na bardzo trudnym terenie ale pozostaje niedosyt gdyż przy lepszej skuteczności można było wrócić z kompletem  punktów. Za tydzień kolejny mecz wyjazdowy w Bielicach z OSSĄ Biskupiec 24.08.2019 godz.17:00. WSZYSCY NA MECZ!!! ZAPRASZAMY!!!!

Skład CZARNI-Paweł Osasiuk,Krzysztof Dudek,Mateusz Żurański,Cezary Dedek,Damian Czarnowski,Karol Witkowski,Marcin Karczewski,Bartosz Lisiak,Adam kołakowski,Tomasz Grochocki,Mateusz Wasielewski ,oraz Dawid Mirosław,Adam Kulkowski,Rafał Kozicki ,Patryk Olszewski,Arkadiusz Karkut,Dominik Ćwikliński,Paweł Kryżba