OSSA 1:1CZARNI .Druga kolejka ,drugi remis!!!

W dniu wczorajszym drużyna CZARNYCH zagrała swój drugi mecz ligowy w tym sezonie z OSSĄ BISKUPIEC.Było to kolejne wyjazdowe spotkanie podopiecznych trenera Jarosława Płoskiego,mecz zakończył się remisem 1:1.Wynik spotkania otworzyli gospodarze za sprawą Wiesława Murawskiego w 9 min.do wyrównania doprowadził Marcin Karczewski z rzutu karnego w 48 min.po bardzo brutalnym faulu na Adamie Kołakowskim.Spotkanie z kategori " cieżkich"i cytując słowa trenera "jeśli nie da się wygrać spotkania to trzeba je zremisować".Spotkanie wyrównane w opinii kibiców obu drużyn z lekkim wskazaniem na CZARNYCH, szkoda nie wykorzystanych sytuacji bramkowych m.in.Czarka Dedka,Adama Kołakowskiego (świetne strzały głową , świetne interwencje bramkarza Ossy),brakuje trochę szczęścia i skuteczności .Kolejne spotkanie CZARNI zagrają już u siebie w sobotę 31.08.o godz.16 z Wel Lidzbark Welski czekamy na pierwszy komplet punktów i że nasza "Żółto-Czarna Lokomotywa" wreszcie się rozpędzi"!!! życzymy powodzenia i zapraszamy na kolejne spotkanie ligowe.