Czarni-Wel 5:0,Lokomotywa ruszyła !!!

W dniu wczorajszym CZARNI rozegrali 3 kol.A klasy w sezonie 2019/20 tym razem swoje spotkanie  rozgrywali na własnym stadionie a ich rywalem była drużyna WEL Lidzbark Welski.Nasza "Czarno-Żółta lokomotywa" nie była zbyt gościnna wygrała wysoko i zasłużenie 5:0!!!,trzeba dodać że było to pierwsze zwycięstwo o punkty na własnym stadionie od 20.10.2018 r.wtedy równierz CZARNI pokonali WEL (1:0).Wynik spotkania otworzył(11 min.)Adam Kołakowski strzelając bramke głową  po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, na 2:0 podwyższył Patryk Olszewski (20 min) po płaskim strzale z około 16 metrów w lewy dolny róg bramki.Kolejne bramki dla CZARNYCH zdobył Marcin Karczewski (44,70 min) były to gole numer 3 i 4 Marcina w tym sezonie (miejmy nadzieje że nie ostatnie!!!) dzieła "zniszczenia" dokonał wchodzący z ławki w tym spotkaniu Patryk Piotrowicz (89 min.) ustalając wynik meczu na 5:0 !!!.Było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny i miejmy nadzieję że nasza "lokomotywa" powoli zaczyna sie rozpędzać!!!Widać efekty ciężkiej pracy wykonanej  przez trenera i zawodników  na treningach.Kolejne spotkanie CZARNI rozegrają na wyjeździe z ZAMEK EXPOM Kurzętnik w sobotę 07.09 o godz.16:00 w Kurzętniku.Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

FORZA CZARNI !!! ZAWSZE WIERNI I DUMNI !!!