CZARNI inkasują kolejne 3pkt !!!

Ekipa CZARNYCH w 4 kolejce zagrała kolejne wyjazdowe spotkanie w tej rundzie a rywalem była nie wygodna dla nas  drużyna ZAMKA Kurzętnik .Mecz pomiędzy ZAMKIEM a CZARNYMI nie był porywającym widowiskiem ,nasza drużyna tego dnia nie była w najlepszej dyspozycji lecz z Kurzętnika wracamy z kompletem punktów pokonując rywala 2:0!!! Bramki dla CZARNYCH zdobyli Karol Witkowski  (15 min.) dobijając strzał Adama Kołakowskiego wypiąstkowany przez bramkarza gospodarzy i Patryk Piotrowicz (90 min.) po strzale z dystansu i nie najlepszej interwencji bramkarza ,należy tu dodać że jest to drugie trafienie  w drugim kolejnym meczu wchodzącego z ławki Patryka !!(czyżby Joker w talii kart trenera Jarosława Płoskiego???). Cieszą kolejne 3 punkty ,stacja Kurzętnik zaliczona, jedziemy i walczymy dalej !!!! kolejnym rywalem CZARNYCH będzie drużyna ISKRY Narzym w sobotę 14.09. o godz.16:00 na stadionie w Rudzienicach.Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz. BRAWO CZARNI !!!!!!!!! FORZA CZARNI !!!!!!