Wygrana CZARNYCH,sześciopak KARCZEWSKIEGO !!!!

W 5 kolejce A klasy gr.4 CZARNI odnieśli zasłużone wysokie zwycięstwo pokonując u siebie ISKRĘ Narzym 7:0 !!! Była to trzecia wygrana z rzędu i co bardzo cieszy trzecia na zero z tyłu.Bardzo solidny mecz w wykonaniu drużyny CZARNYCH pomimo absencji kilku podstawowych zawodników co świadczy o bardzo wyrównanej kadrze zespołu.Bramki dla drużyny CZARNYCH zdobyli Bartosz LIsiak (68 min.) oraz Marcin Karczewski który ustrzelił 6-ciopak w tym spotkaniu (23,45,60,65,81,86 min) zawodnik który swoim doświadczeniem daje dużo jakości ,drużyna mu ufa a on odpłaca się w najlepszy możliwy sposób strzelając bramki dla CZARNYCH (10 bramek w tej rundzie).Dobre zawody zawodników z ławki defensywa utrzymała zero z tyłu a zawodnicy ofernsywni dołożyli asystę i wypracowali rzut karny.Krótko mówiąc tworzy się dobra ,solidna drużyna pod okiem trenera Jarosława Płoskiego a dokąd ta lokomotywa dojedzie czas pokaże w tym momęncie fajnie się ogląda drużynę CZARNYCH chłopaki walczą, starają się, grają w Piłkę!!!.Kolejne spotkanie już za tydzień 21.09. godz 16:00 z KS GMINA Kozłowo na wyjeździe w Kozłowie WSZYSCY NA MECZ !!! ZAPRASZAMY!!!