GKS KOZŁOWO vs.CZARNI ,wyjazdowy podział punktów .

W dniu wczorajszym drużyna CZARNYCH notuje trzeci remis w tym sezonie.Tym razem nasza drużyna przywozi punkt z wyjazdowego meczu z GKS KOZŁOWO 0:0.Mecz walki z kilkoma sytuajami bramkowymi z jednej i drugie strony ale niestety  nie doczekaliśmy się bramek w tym spotkaniu.Wynik może trochę zaskakujący lecz to pokazuje nam jak nieprzewidywalne są rozgrywki naszej "serie A" gdzie po wysokiej porażce niekoniecznie musisz przegrać kolejny mecz tak samo wygląda to w drugą stronę nikt nie odda meczu bez walki i drużyny zostawiają serducho na boisku czasami po prostu brakuje szczęścia i przysłowiowej  "kropki nad i".Szanujemy kolejny zdobyty punkt na terenie rywala,nie przegrywamy szóstego kolejnego meczu w  rozgrywkach pracujemy i walczymy dalej !!! Za tyzień kolejny arcytrudny mecz drużyny CZARNYCH tym razem u siebie z solidną drużyną MKS Działdowo (28.09.2019 godz.16:00) WSZYSCY NA MECZ!!!!!