PIĄTE zwycięstwo,fotel WICELIDERA utrzymany!!!

W ósmej kolejce A klasy gr.4 CZARNI zagrali wyjazdowe spotkanie z ORŁEM Ulnowo ,gospodarze ulegli CZARNYM  2:5.Pierwsza bramka meczu padła w 15 min meczu a jej autorem był Rafał Kozicki , kolejne cztery bramki dołożył niezawodny Marcin Karczewski (24,26,38,57 min.spotkania) przy dwóch pierwszych trafieniach fajne asysty zaliczyli kolejno Karol Witkowski i Adam Kołakowski.Bramki dla ORŁA Ulnowo padły w 35 min.(rzut karny) i 75 min.po błędzie w formacji defensywnej i  naszego bramkarza.Warto dodać że Marcin Karczewski zdobył już 18 bramek w 8 meczach  tego sezonu.Było to piąte zwycięstwo CZARNYCH w tym sezonie(3 remisy,0 porażek) co pozwoliło nam obronić fotel wicelidera naszej grupy A klasy.Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone poparte dobrą grą lecz jak to w piłce błedy też się zdażają ale taki jest sport taka jest piłka nożna gra błędów a kto popełni ich mniej ten wygrywa!!! BRAWO DRUŻYNA, BRAWO CZARNI !!! Za tydzień mecz na szczycie naszej grupy do Rudzienic przyjeżdza drużyna lidera naszych rozgrywek RADOMNIAKA Radomno !!! Wszyscy na mecz!!! FORZA CZARNI !!!