Skromne lecz zasłużone zwycięstwo CZARNYCH!!!

W 10 kolejce gr.4 A klasy kolejne trzy punkty dopisujemy w tabeli CZARNYM!! tym razem na własnym boisku wygrywamy z WEL LIDZBARK WELSKI 1:0. Mecz bardzo szybki,z wieloma sytuacjami bramkowymi.Pierwsza połowa dość wyrównana z lekkim wskazaniem na CZARNYCH,druga natomiast to już całkowita dominacja naszej drużyny co niestety nie przekładało się na zdobyte bramki .Gości od utraty gola ratowały słupki i bramkarz naszego rywala który miał przysłowiowy "dzień konia" w tym spotkaniu.Jedyna bramka tego meczu padła w 85 min. po asyście Kordiana Wantowskiego gola zdobył Krystian Wrześniak.Skromne ale zasłużone ,wywalczone,wybiegane,wyszarpane w samej końcówce spotkania zwycięstwo dzięki któremu nadal pozostajemy na pozycji lidera w naszej grupie!!! mimo najniższego zwycięstwa z możliwych uważam że  był to najlepszy mecz naszej drużyny w tej rundzie Brawo za Walkę do samego końca !!!Za tydzień ostatnie spotkanie tej rundy tym razem na wyjeździe z  ZAMEK Kurzętnik.