Mecz 9 kolejki dla CZARNYCH!!!

W meczu na szczycie gr.4 klasy"A" CZARNI podejmowali na własnym boisku dotychczasowego lidera rozgrywek naszej grupy drużynę GRUNWALDU Gierzwałd i odnieśli bardzo ważne zwycięstwo pokonując gości 2:1!! Mecz jednak nie zaczął się dobrze dla naszej drużyny gdy już w 5 min.spotkania to ekipa GRUNWALDU  wyszła na prowadzenie.Na odpowiedź CZARNYCH musieliśmy czekać do 42 min.wtedy to bramkę wyrównującą strzałem głową zdobył Krystian Wrześniak (piłka odbijając się od słupka wpada do siatki) i do szatni schodzimy remisując 1:1.Druga odsłona meczu to typowa walka "oko za oko"akcja za akcję,gra się zaostrzyła posypały się kartki ,ciekawe szybkie spotkanie w wykonaniu obydwu drużyn.Druga bramka dla CZARNYCH i jak się później okazało dająca zwycięstwo,trzy punkty i pozycję LIDERA!!! padła w 78 min.meczu po świetnym podaniu z linii obrony Piotra Suchockiego za plecy obrońców GRUNWALDU do Krystiana Wrześniaka który sprytnie dośrodkował w pole karne a piłkę do siatki skierował jeden z zawodników drużyny gości. Mecz obydwie drużyny kończyły w 10-kę po otrzymanych czerwonych kartkach (80 min,zawodnik Czarnych i 88 zawodnik gości)Dobry wyrównany mecz zakończony naszym zwycięstwem dającym na dzień dzisiejszy pozycję lidera tabeli naszej drużynie, za tydzień kolejne ważne spotkanie również u siebie a rywalem w 10 kolejce będzie WEL Lidzbark Welski.Trzymamy kciuki,życzymy powodzenia i kolejnych punktów na koncie CZARNYCH!!!