Wysoka wygrana w Derbach!!

W 8 kolejce A klasy CZARNI udali się na wyjazdowe derbowe spotkanie z OSĄ w Ząbrowie.CZARNI zwyciężyli zasłużenie 2:6!!!.Bramki w tym spotkaniu strzelali Bartosz Lisiak w 14 min.sprytnym strzałem piętką ,kolejne dwa trafienia w tym sezonie dołożył Rafał Kuchnik w 19 i 70 min.spotkania .O dwie bramki swój dorobek w tej rundzie również powiększył Krystian Wrześniak 38 i 40 min.meczu.Przy prowadzeniu 0:4 przez CZARNYCH w szeregi naszej drużyny wkradło się rozluźnienie i nonszalancja co poskutkowało zdobyciem dwóch bramek przez zawodników OSY najpierw z rzutu karnego w 42 min na 1:4 strzelił Maciej Nakonieczny a tuż przed przerwą na 2:4 trafił Jarosław Zagórny.Druga połowa to dalsza dominacja naszej drużyny a z wielu sytuacji bramkowych wykorzystujemy tylko dwie (wyżej wymienioną przez Kuchnika)oraz Tomasza Zakierskiego w 87 min.meczu.Wygrana okazała ,szkoda tylko tych dwóch straconych bramek i nie wykorzystanych  szans na zdobycie jeszcze kilku bramek duża w tym zasługa bramkarza OSY Piotra Pawlika który w kilku sytuacjach bronił perfekcyjnie (szacunek !!).Zawodnikom OSY życzymy powodzenia w kolejnych meczach i zdobyczy punktowych które są im bardzo potrzebne,nas natomiast czeka bardzo ciężki mecz już za tydzień u siebie z liderem GRUNWALDEM Gierzwałd !!!