Wygrana CZARNYCH !! ,2-pak Kuchnika !!

W dniu wczorajszym (29.09.2018) CZARNI Rudzienice rozegrali 7 kol. A klasy,ich rywal to drużyna LIDERA Złotowo.CZARNI byli  gospodarzem tego spotkania i pokonali gości 4:0 !!!.Mecz bardzo dobrze ułożył się dla naszej drużyny gdy w 10 min. po podaniu Bartosza Lisiaka , napastnik Rafał Kuchnik strzela pierwszą bramkę w tym spotkaniu,pierwsza część meczu duża przewaga naszej drużyny lecz w kluczowych momentach zawodziła skuteczność i na przerwę CZARNI schodzą z jednobramkowym prowadzeniem.Druga odsłona to konsekwentna gra naszej drużyny w dążeniu do podwyższenia prowadzenia co przyniosło efekt w 70 min.a swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Rafał Kuchnik !!(po strzale z około 16 metrów piłka odbija się od dwóch słupków bramki i wpada do siatki) i mamy 2:0.Trzecia bramka padła z rzutu karnego po faulu na Krystianie Wrześniaku, "wapno" na gola zamienił Arkadiusz Karkut była to 73 min.spotkania.Ostatnie trafienie w tym meczu było autorstwa Krystiana Wrześniaka(strzał głową)po bardzo dobrym dośrodkowaniu Patryka Olszewskiego (85 min.). Dobre spotkanie naszej drużyny,zasłużone zwycięstwo a za tydzień czekają nas kolejne derby gminy Iława tym razem na wyjeździe z OSĄ Ząbrowo,panowie nie zwalniać tępa czekamy na kolejny dobry mecz w waszym wykonaniu i na kolejne punkty,BRAWO CZARNI !!!!

skład CZARNI: Kowalkowski-Karkut(80'Kulkowski),Żurański,Grochocki,Wrześniak,Zakierski(85' Ćwikliński), Kuchnik(82' Witkowski),Czarnowski,(38'Olszewski),Suchocki P,Murawski(63'Wantowski),Lisiak(75'Kozicki) oraz Przekopowicz