Remis w HICIE kolejki!!

W sobotnie popołudnie zespół CZARNYCH podejmował na własnym boisku lidera rozgrywek RADOMNIAKA Radomno.Mecz jak przystało na dwa czołowe zespoły ligi,przebiegał w bardzo szybkim tempie.Obie drużyny dążyły do zdobycia bramki.Pierwsza połowa to zdecydowane ataki drużyny gości i dobrze spisująca się defensywa gospodarzy.CZARNI wyprowadzali pojedyńcze ataki,jednak i obrona RADOMNA nie miała zamiaru ułatwiać dostępu do własnej bramki.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.W drugiej odsłonie meczu śmielej zaczeła atakować drużyna CZARNYCH.Zespół z Radomna opadł z sił i to nasza drużyna zaczęła więcej utrzymywać się przy piłce co skutkowało stwarzaniem sytuacji bramkowych.Pod koniec meczu pieknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Karol Witkowski,jednak jeszcze piękniejszą paradą popisał się bramkarz drużyny gości broniąc tzw."okienko".Widowisko jakie zgotowały nam drużyny CZARNYCH i RADOMNIAKA po mimo braku bramek mogło się podobać licznie zgromadzonym Kibicom na trybunach.Patrząc na całokształt  zaciętego pojedynku sędzia pokazał 7 żółtych kartek (2 dla naszego zespołu).Kibice licznie zgromadzeni na trybunach tego dnia zgodnie stwierdzili że remis był sprawiedliwym wynikiem gdyż obie ekipy miały swoje sytuacje bramkowe a każdej z drużyn brakowało trochę szczęścia i skuteczności.Za tydzień w SOBOTĘ 19.10.2019 r o godz.15 czeka nas derbowe spotkanie z OHI Frednowy.

CZARNI Rudzienice 0:0 RADOMNIAK Radomno

Skład Czarni:Osasiuk-Kulkowski,Dedek,Grochocki,Żurański-Kozicki(Ćwikliński),Dudek(Czarnowski),Kołakowski(Witkowski),Olszewski,Lisiak-Karczewski

Skład Radomniak:Komorowski-Bartnicki,Cichocki,LewickiP,Kurowski-Lewicki R,Gorzka P,Gorzka A(Ziółkowski),Górzyński D,Orzepowski,Górzyński P.