Sparing-Porażka z MOTOREM LUBAWA

W dniu dzisiejszym(02.03.2018) o godz.20 CZARNI rozegrali kolejną grę kontrolną przed rundą wiosenną V ligi.Rywalem naszej drużyny był IV ligowy MOTOR LUBAWA który po raz drugi w tym okresie przygotowawczym okazał się lepszy od naszej drużyny ,tym razem wynik był 4:1 dla MOTORU.Pomimo lepszej gry niż w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami paradoksalnie wynik jest wyższy niż w pierwszym spotkaniu (3:1 dla Motoru) Bramkę dla naszej drużyny zdobył K.Wrześniak otwierając wynik meczu w pierwszej połowie ,w tej samej części Motorowcy wyrównali a w drugiej połowie dołożyli jeszcze trzy trafienia.Do ligi zostały 2 tygodnie a przed nami jeszcze 1 lub 2 sparingi i jak mówi trener Zakierski wyniki tych rozegranych sparingów są sprawą drugorzędną najważniejsze jest jak drużyna zaprezentuje się w lidze a przygotowania idą w dobrym kierunku co powinno zaprocentować w najbliższej przyszłości.