Przegrany sparing z LKS TYROWO!!

W dniu dzisiejszym (24.02.2018) CZARNI rozegrali kolejny test mecz a naszym rywalem była drużyna LKS TYROWO i w 100% zrewanżowała się nam za porażkę której doznała kilka miesięcy temu.Tym razem zawodnicy LKS TYROWO pokonali CZARNYCH 3:1  bramki traciliśmy w drugiej części meczu (rzut wolny bezpośrednio,po kontrze,rzut karny) jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył K.Wrześniak strzelając gola na 1:2 , z punktu widzenia kibica było to ciekawe widowisko do oglądania ,myślę że obie drużyny wyciągną korzystne wnioski z tej gry.Jeśli chodzi o grę CZARNYCH to największą zmorą naszej ekipy dalej jest skuteczność !! jest gra kombinacyjna są akcje bramkowe ale niestety w kluczowych momentach zawodzi skuteczność(dalej trzeba szukać rozwiązań na pozycji napastnika) drużyna TYROWA natomiast gra bardzo solidny futbol i myślę że z taką grą zmierza dobrą drogą po awans do wyższej klasy rozgrywkowej.Dobry test mecz obu drużyn,porażka na pewno humorów zawodnikom nie poprawia ale też "świat z tego powodu się nie zawalił" natomiast widać rodzący się na nowo charakter i złość sportowa tej drużyny w dobrym tego słowa znaczeniu.Dziękujemy drużynom za fajny mecz a rywalom życzymy powodzenia w walce o awans!!CZARNI natomiast dalej niech szukają optymalnego planu jak utrzymać się w lidze!!!

skład CZARNYCH: Zaw.test-Żurański,Wasielewski,Wantowski,Grochocki,Murawski,Witkowski,Zaw.test, Kulkowski,Ćwikliński,Wrześniak,Zakierski,Karkut,Olszewski,Gostrowski,Zaw.test,