POLONIA PASŁĘK 2:0 CZARNI kolejny wyjazd bez punktów!!!

W15 ostatniej kolejce rundy jesiennej (przed nami jeszcze 2 z wiosny rozegrane awansem) CZARNI ulegli niżej notowanym rywalom POLONII PASŁĘK 2:0 nasz zespół na to spotkanie pojechał w osłabionym składzie ( kontuzje ,kartki) co było widać na boisku,do bramki natomiast po kilku meczach przerwy wrócił nasz etatowy nr.1 Osasiuk P. i też nie może zaliczyć tego meczu do udanych .Chłopakom daje się we znaki już zmęczenie sezonem (17 meczy w 10 tygodni) i braki kadrowe w drużynie, w meczu tym wystąpiło 4 młodzieżowców i nasz wieloletni zawodnik powracający do gry z konieczności uzupełnienia kadry K. Trzaska (40 l.) pomimo osłabienia CZARNI mieli kilka sytuacji w tym meczu do strzelenia bramki (Stępka,Majewski,Wrześniak,itd.) Gospodarze objęli prowadzenie w 49 min.po golu z rzutu wolnego,wprowadzonego po przerwie T. Augustyńczyka  (zawodnik zrobił różnicę w drużynie) a kilka minut później dokładnie sześć wynik na 2:0 podwyższył T. Zaborny była to 55 min.meczu . Bramka padła po dośrodkowaniu rzutu rożnego i zamieszaniu pod bramką CZARNYCH najwięcej " zimnej krwi"zachował zawodnik gospodarzy którego wyżej wymieniamy.Przed nami jeszcze 2 mecze z wiosny które CZARNI rozegrają 5.11.2016 w Olsztynku godz.13:30 i 11.11.2016 w Rudzienicach godz.13:30 po tym koniec rundy zasłużony odpoczynek dla drużyny a dla władz klubu i trenera czas na podjęcie działań nad poprawą sytuacji kadrowej i organizacyjnej w klubie co by wiosną nie obudzić się z przysłowiową "Ręką w Nocniku" (w sezonie 2015/16 po 15 kolejkach Czarni mieli 19 oczek na koncie czyli 2 więcej niż obecnie) że niema kim grać i walczyć o utrzymanie !!!