CZARNI-SYRENA MŁYNARY 2:0 - 234 minuty czekania na bramkę!! SEN SIĘ SPEŁNIŁ!!!

Mamy to!!! po 234 minutach oczekiwań na bramkę w końcu WPADŁO!! .W 22 kolejce CZARNI podejmowali u siebie SYRENĘ MŁYNARY i mogą sobie dopisać 3 punkty bo dobrym meczu pokonali rywali 2:0. Pierwsza bramka spotkania padła w 39 minucie po dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska KULKOWSKIEGO A.akcję zamknął płaskim strzałem w prawy dolny róg bramki GRALA B. Drugą połowę meczu CZARNI poszli za ciosem i przycisnęli rywali stwarzając sobie kilka sytuacji do zdobycia gola,na 2 bramkę jednak musieliśmy czekać do74 min.strzałem z około 35 metrów (a może chciał dośrodkowywać???) nasz obrońca W.MURAWSKI pięknym uderzeniem pokonał bramkarza rywali i po tej bramce czarnym zaczęło się grać łatwiej (chyba rywalom ta druga bramka podcięła skrzydła???) ale niestety kolejne bramki już niepadły choć były ku termu okazje.
Po dobrym meczu CZARNI zasłużenie zainkasowali 3 punkty i mam nadzieje że to dobry prognostyk na kolejne spotkania!!. Gratulacje dla drużyny CZARNYCH i oby tak dalej !! Kolejny mecz na wyjezdzie 1 maja,15:00 z WARMIĄ OLSZTYN.