CZARNI 1-1 EWINGI ZALEWO Derby powiatu nieroztrzygnięte !!!

CZARNI 1-1 EWINGI ZALEWO   Derby powiatu nieroztrzygnięte !!!

Witam!

Mecz 24 kolejki pomiędzy CZARNYMI a EWINGAMI zakończył się podziałem punktów w derbach powiatu Iławskiego.Pierwsza połowa spotkania wyglądała bardzo słabo w wykonaniu CZARNYCH,natomiast goście podeszli do meczu bez respektu dla rywala i sąsiada w tabeli(czarni 9 miejsce ,ewingi10) w 3 min . meczu goście powinni objąć prowadzenie ale od utraty gola uratował nasz zespół słupek to było pierwsze ostrzeżenie!!! Kolejna akcja gości w 13 min.i piłka przechodzi obok słupka naszej drużyny,pierwsza połowa lepsza w wykonaniu gości z Zalewa (mamy dużo szczęścia że nie przegrywamy) .Druga połowa zaczęła się od wysokiego presingu CZARNYCH i akcji prawą stroną boiska gdzie brylował Wrześniak K.(w mojej ocenie najlepszy zawodnik w tym meczu) w57 min.na boisko wszedł SZYMAŃSKI D. który zastąpił MURAWSKIEGO W.  W końcu w 74 min.meczu po dośrodkowaniu właśnie SZYMAŃSKIEGO swoją 4 bramkę w sezonie(uderzeniem głową)strzelił WRZEŚNIAK K. to drugi mecz z rzędu gdzie zdobywa bramkę(Brawo!!!). Niestety radość kibiców nie trwała długo gdyż w 79 min.było już 1:1 gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego również strzałem głową zdobył zawodnik gości.Po tej bramce Ewingi poczuły  tzw.krew i dążyli do wygrania meczu co im się prawie udało w 89 min. lecz świetnie w sytuacji sam na sam zachował się bramkarz Czarnych OSASIUK P.i uratował punkt naszej drużynie.Po słabym meczu w wykonaniu Czarnych mamy tylko punkt ( A może AŻ punkt) gdzie bardzo wszyscy liczyliśmy na zwycięstwo!! ZA tydzień CZARNI zagrają na wyjeździe z ostatnimi w tabeli GKS Gietrzwałd Unieszewo może tam zdobędziemy komplet punktów gdyż kolejne mecze będą trudniejsze ponieważ będziemy grali z drużynami z górnej części tabeli.