Gra Kontrolna CZARNI 8-1 WEL BRATIAN

Po dłuższej przerwie wracamy do reaktywowania i pisania na naszej stronie  informując co słychać u CZARNYCH!! Otóż w dniu dzisiejszym odbyła się druga gra kontrolna przed rundą wiosenną V ligi. Na sztucznym boisku przy ul.Sienkiewicza CZARNI rozegrali sparing z(nową) drużyną WEL BRATIAN (B klasa) wygrywając to spotkanie 8:1,mecz był rozgrywany 3x30 minut.Bramki dla naszej drużyny zdobyli K.Wrześniak x1,T. Zakierski x4 oraz zawodnik testowany x3.Po niezbyt udanej pierwszej części sezonu gdzie zajmujemy 16 miejsce w lidze ,i zmianie na stanowisku trenera (powrót Tomasza Zakierskiego do roli szkoleniowca) zaczęła się odbudowa morale i atmosfery w drużynie,choć jeszcze daleka droga do poprawy naszej sytuacji jak i w lidze tak i w drużynie to z każdym treningiem  z mojego punktu widzenia wszystko idzie w dobrym kierunku (wraca głód gry i powoli robi się klimat w szatni) Chłopaki coraz lepiej wyglądają na boisku na nowo rodzi się drużyna co bardzo cieszy,oczywiście ligi nie zawojujemy ale coraz śmielej myślę że może uda sie utrzymać w okręgówce??Ogólnie fajny sparing,fajna gra naszej drużyny i szacunek dla rywali za walkę i zaangażowanie w grę (pomimo porażki gra nie wygląda źle) dzięki Panowie.Kolejny sparing za tydzień w piątek w Ostródzie z LKS TYROWO (A klasa,1 miejsce i realne szanse na awans)godzinę spotkania podamy w późniejszym terminie.