Czarni wznawiają treningi!

21.01.2020 drużyna seniorów rozpoczęła przygotowania do rewanżowej rundy sezonu 2019/2020. Na pierwszym treningu wstawiło się 19 osób. 3 zawodników nie dotarło na pierwsze spotkanie, jednak są to nieobecności usprawiedliwione. Zimowy okres spędzimy na lokalnych obiektach (hala, siłownia, boisko). Po krótkim przywitaniu i omówieniu spraw organizacyjnych, trener Jarosław Płoski zabrał zawodników do ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Pierwszy sparing rozegramy 7.02(piątek ) z drużyną juniorów Jezioraka Iława, który w rundzie jesiennej awansowała do ligi Makroregionalnej.

W pierwszym treningu wziął udział Lucjan Ciepliński. Wychowanek Czarnych występuje na pozycji bramkarza. Odnotował bardzo dobrą rundę jesienną w zespole trampkarza. Z tego powodu trener drużyny seniorów postanowił skorzystać z dyspozycji młodego zawodnika.